Milujeme deskovky! Jsme nadšenci, sběratelé a hlavně hráči. Dnes už hrajeme prakticky denně. S přáteli, rodinou, kolegy a občas nás vyzve i nějaký fanoušek. Z takovýchto herních posezení pak uděláme pár fotek a podělíme se o své dojmy v našich článcích. 

Náš tým

Petr

(redaktor)

"K deskovkám jsem se dostal díky mému dobrému kamarádovi Yarkovi. Jedna z prvních byla Citadela. Několika hodinová seance na terase beskydské chaty mě tenkrát přesvědčila, že zahrát si v partě u dobrého piva zajímavou hru je skvělé trávení volného času. Díky!"

Peťka

(redaktorka/editorka)

"Nechci dosáhnout nesmrtelnosti svým dílem, ale tím, že nezemřu."

- Woody Allen

Yarek

(redaktor)

"Zdravím všechny, jmenuju se Jarek, je mi 36 let a jsem závislý na deskovkách. Začínal jsem na lehkých hrách jako Maršál a špión nebo Citadela. Časem jsem si vybudoval závislost i na těžší kousky. Potřebuju nové a větší dávky. Nechci se léčit, jenom jsem se potřeboval svěřit. Děkuju."

Romča

(editorka)

"Každý člověk je v našem životě testem, trestem a nebo darem" a takhle to dopadá, když se vám v životě objeví závislák na deskovkách... 


Ze života redakce

Princezna Peťka
Princezna Peťka
Klasické sobotní hraní
Klasické sobotní hraní
Metronom na Letné
Metronom na Letné
MS Hokej 2015
MS Hokej 2015

Naše hodnocení

Hodnocení je u jednotlivých recenzí rozděleno na design (myšleno zpracování a vzhled) a hratelnost. 

5 - Sixtýnská kaple - Tohle je opravdové veledílo, hra, která vás donutí přečíst 200 normostran pravidel a budete si s ní dělat selfíčka.

4 - Nacistická uniforma - Všechno k sobě ladí v celku i detailech. Nejsme nácci, ale gabardénové sako pro důstojníky a generály Allgemeine SS je prostě šik.

3 - Big Mac - Dostaneš to, co si zaplatíš, i když na obrázku to možná vypadalo lépe.

2 - Podmírák - Když vám ho donesou, nevíte, jestli vypít, nebo vrátit.

1 - Fiat Multipla - Sloní tlapa.


Trofej

Trofej udělujeme za design. Jedná se o kombinaci více faktorů - zpracování, grafika a třeba i praktické uložení komponent.

GILF

Láska na první pohled. Výjimečná hra, která by neměla chybět v žádné sbírce. Musí mít všechny tři P.


SÍŇ SLÁVY

Hry, které od nás získaly trofej GILF

VZHŮRU DO HOR!

"Miluju pěkné, barevné a blyštivé věci a obsah krabice tohle všechno splňuje."

LA GRANJA: DELUXE MASTER SET

"Pod víkem samozřejmě najdete pořádnou hromadu komponent a hned dvojici plastových insertů, do kterých si všechny ty kartonové a dřevěné žetony, luxusní dřevěné destičky oslíků, střech a hromadu šestistěnných kostek uložíte."

Není nutné se plně soustředit na průběh hry, stačí když občas hodíte kostkami, zahrajete několik karet, někoho párkrát drápnete, při troše štěstí rovnou zabijete a vítězství může být vaše. - Yarek, recenze DĚSNEJ KRVÁK