tipy - na co se těšíme v roce 2018

07.12.2017

Letos se na českém trhu objevilo tolik skvělých her, kdyby je měl člověk kupovat všechny, tak mu asi nezbude na nic jiného. Vybrali jsme tedy každý tři hry, u kterých jsme si jisti, že za ně v tom příštím roce budeme muset nějakou korunu utratit.


Petr:

BIOS: Megafauna 2. Edice (Fox in the Box)

Druhá z trilogie her Bios, ideální pro zkušené hráče. Jejího předchůdce Bios: Genesis vydává Fox In the Box už letos, takže milovníci komplexních her mají co pařit a v příštím roce můžou pokračovat. Hry na sebe totiž navazují, takže můžete, ale nemusíte rozehrát kompletní ságu o vzniku života a věřit, že se dočkáme i třetího dílu Bios: Origins


Azul (MindOK)

Krásně vypadající abstraktní hra ve které skládáte dlaždice nejrůznějšich vzorů. Letos zabodovala na veletrhu v Essenu a její vydání u nás oznámil MindOK. Těšíme se, protože přesně tenhle druh rodinných logicko-stretegických her máme rádi.


Twilight Imperium: Fourth Edition (Blackfire)

Tahle masivní pecka, která má zároveň masivní cenovku, byla pro náš trh oznámena už letos. Bohužel crowdfundingová akce byla předčasně ukončena, a spousta hráčů zůstala zklamaná. Blackfire se ale nakonec pro vydání hry rozhodl. Tak uvidíme, jestli nám ji v roce 2018 naservíruje.
Yarek:

Bloodborne: The Card Game (Blackfire)

Tahle hra podle slavné videoherní předlohy je ve světě pokaždé okamžitě vyprodaná. Těším se, až na ni udělám recenzi a věřím, že se najdou na Deskologu fanoušci, kteří se taky nemůžou dočkat .) Navíc, karetky prostě miluju.


Fallout (Blackfire)

O tomhle netřeba debatovat. Pro mě nejvíc kultovní počítačová hra. Na sérii Fallout jsem vyrostl a nemůžu se dočkat deskové hry. I když od ní mnohé neočekávám, nechám se překvapit.


Pán Prstenů: Karetní hra - rozšíření (Blackfire)

Tady je to podobně jasné. Jako fanoušek LCG karetky Pán Prstenů se těším na další lokalizované rozšíření. A věřím, že nejsem sám.

Když na to koukám, má Blackfire co dělat, a doufám, že mě nezklame :)


Komentovat a odebírat nás můžete na našem facebooku