VESELÉ VÁNOCE DESKOLOGEŘI! - tipy na dárky

13.12.2017

Kromě přání k letošním svátkům pro vás máme ještě pár tipů na věci, které udělají radost vašim geek přátelům, nebo vám samotným. A pokud si nevyberete, nevadí, dárky nejsou všechno, hlavně ať vám to v práci, ve škole i doma klape!

Petrovy tipy:

100 illustrators

Cena: 500kč

Skoro sedm set stran ilustrací a informací o nejlepších ilustrátorech ze všech představitelných oborů v perfektně zpracované dvojknize. Popisky jsou v angličtině, polštině a hlavně češtině, takže si ji může přečíst každý. A abych nezapomněl, v Levných Knihách jsem ji koupil za pětikilo, tak šťastný lov.


Scott Pilgrim

Cena: cca 400kč

Originální komiksová série se v její české verzi zdála být skoro nesehnatelná. Nicméně v tuhle chvíli máte příležitost pořídit si šest dílů v jednom balení. V roce 2010 přišel do kin film Scott Pilgrim proti zbytku světa a já bych tenhle komplet doporučil fanouškům komiksů i filmového zpracování.

Velký vysvětlovač

Cena: cca 370kč

Tahle kniha od Randalla Munroe může stejně dobře posloužit jako dárek pro školáka, tak dospělého nerda se smyslem pro humor. Prostě to kupte dítěti a pak mu to opatrně ukradněte.

Yarkovy tipy:

Don Papa Rum

Cena: cca 900kč

Relativně mladý rum představený od roku 2012 a vyráběný na Filipínách, se teprve probíjí na celosvětové trhy, ale už sbírá jedno ocenění za druhým. Za sebe můžu říct nejlepší rum co jsem doposud ochutnal. Vůně a chuť si hrají s chuťovými buňkami jak varhaník na kostelní varhany. Cena odpovídá kvalitě, takže se nejedná o předražené pití, spíš bych řekl naopak, že cena ještě poroste, pokud se dostane Dona Papa na americký a asijský trh. Pro fajnšmekry je k dostání ještě limitovaná 10-letá verze okolo 2.500kč.

The Witcher Adult Coloring Book

Cena: 389kč

Vloni byla vánočním hitem Anti-stresová omalovánka pro dospělé. Letos přichází v tématu Zaklínače. Nechybí příšery, useknuté hlavy a spousta krve k líbivému vybarvení. V kombinaci s kvalitní sadou pastelek máme skvělý originální dárek. Celkem má omalovánka 96 stran, takže Vánoce byste měli přežít v pohodě bez stresu .)

1 BitCoin

Cena: 16.980$

BitCoin je zase hitem tohoto roku. Za 15.100$ (v přepočtu za 332.000 kč) je ideální dárek jako investice. Otázku jestli mají kryptoměny budoucnost si pokládá asi každý, ale nárůst za rok o 2000% pokládá další otázku, kde jsou hranice? Proto na nic nečekejte, nakupujte dokud to stojí jen 14.220$, protože teď už to zas stojí 18.160$. Jsem pro 1 BitCoin do každé rodiny, pro každého člena.


Komentovat a odebírat nás můžete na našem facebooku