KLIDNÉ VÁNOCE A VESELÉHO SILVESTRA!

13.12.2018

Milí čtenáři,

přejeme vám klidné Vánoce a šťastný nový rok 2019. Třeba si o svátcích zahrajete i některou z her, které jsme letos recenzovali a že jich nebylo málo. Na příští rok máme už teď rozpracovaných spoustu novinek, tak se nám snad většina podaří dotáhnout do konce. Děkujeme za přízeň a níže přidáváme pár tipů na vánoční dárky, to abyste věděli, že nežijeme jen deskovkama, ale i dalšíma cypovinama :) Jo a není to žádná reklama, takže si klidně přejte něco úplně jiného, nebo si udělejte ještě větší radost a přispějte třeba sem.

zleva: Lukova sexy sestřenka, Yarek, Muslim, Petr (thug life), mladá Davidíková, Aby (stojí), Santa a santova pomocnice
zleva: Lukova sexy sestřenka, Yarek, Muslim, Petr (thug life), mladá Davidíková, Aby (stojí), Santa a santova pomocnice

Peterson:

Kingdom Come: Deliverance

Pro všechny patrioty asi nejzásadnější videoherní událost posledních let, ale.... Když si kupuju hru, očekávám, že nebude obsahovat chyby, které mi budou znepříjemňovat její průchod. V současnosti už tohle české RPG dostalo takovou dávku záplat, že si ho můžete v klidu užít. Cenovka šla navíc rapidně dolů, a tak si myslím, že by hra mohla potěšit všechny fanoušky náročných a komplexních her, kteří ji ještě nemají.


Mrakobití

Komiksů letos vyšlo spousta, na své si příjdou všichni fanoušci superhrdinů, ale i civilnějších příběhů. Proč jsem tedy vybral tuhle černobílou publikaci, která neobsahuje ani řádek textu? Jim Woodring si ve své hlavě vymyslel svět, alternativní vesmír, čiré šílenství... Je to záležitost na posezení, vaše fantazie a autorovy ilustrace se v jednu chvíli smíchají jako dva kousky plastelíny a na poslední straně je pak budete těžce oddělovat. Část knihy zůstane ve vaší mysli a kus vaší temné duše necháte mezi deskami. Amen


Post Malone - Beerbongs & Bentleys

Podle mě album roku, tedy pokud jste fanoušci žánru, i když tady se jich mísí hned několik. Post Malone mě prostě baví a doufám, že brzo navštíví i Českou kotlinu, protože letos byl ozdobou spousty světových festivalů. Původně rocker, dneska nemá problém s jakoukoliv formou black music a svým vokálem navozuje pohodovou atmosféru. Zpátky k albu, nechybí tu moderní rapové pasáže a většina tracků by dobře fungovala jako singl. Tohle prostě moje uši baví. Vím, že fyzické nosiče už moc nefrčí, ale já jsem ze staré školy, takže beru LP :)


Yaroslav, the parek:

Nintendo Switch

Handle konzole nové generace sice nemá dotykový displej, za to má dva chytré joysticky, které lze vytáhnout, a rovnou jeden můžete hodit kámošovi. Hry si vychutnáte na vaší velké plasmové televizi z pohodlného křesla, díky dokovací stanici připojené k telce. Když dostanete chuť na pivo, není nic jednoduššího, než vytáhnout switch ze stanice a můžete pokračovat v hospodě. Joysticky jsou malé, ale strašně šikovné věcičky. Hry jako například Diablo 3 si můžete vychutnat v 60FPS a rozlišení 960p.


Mikina Alpha Industries - Space Shuttle

Nejsem žádný módní fanoušek, ale značka Alpha Industries, která od 60. let šije vesty a bundy pro americkou armádu, ušila i parádní mikinu v kolabo s NASA značkou. Její olivová varianta, která je zásadní pro značku Alpha, má přes záda velký potisk raketoplánu a znak NASA v rare zelené barvě. Mikina je limitovaná, ale stále lze pořídit na českých e-shopech. O její špičkové kvalitě zde nemusím zbytečně psát, a hlavně vám v ní bude teploučko.  Připravte se na zimu stylově :D


Žufánek

Co by to byly za Vánoce bez dobré kořalky. Pokud ale nevíte jakou flašku koupit strýcovi nebo dědovi, doporučím cokoliv od rodinného lihovaru Žufánek. Pálí snad všechno co jim přijde pod ruku. Občas dělají speciální várky jako například "sejvovici" na počest hry Kingdome Come (Peťa zmiňuje nahoře), která se vyprodala za hodinu, nebo 70% "Totálě vytroubený" Absinth. Ten se vyprodal hned na jeho křtu a kdosi ze zúčastněných také pronesl: "Martine, nebuď čurák, udělej ještě jednu várku". Pokud si počkáte, možná se dočkáme nějakého Vánočního speciálu. 


Pokud se vám udělalo zle po požití alkoholu, prosím NEPIŠTE nám na náš facebook